یه وقتی ، روزی تئاتر سریال سینما سریالی

یه وقتی ، روزی: تئاتر سریال سینما سریالی بازیگر سینمای سریال ها بازیگری سینمایی بازیگران تلویزیون

دمشق عملیات های نظامی خود علیه تروریست ها را ادامه می‌دهد

نماینده دائمی سوریه در دفتر شرکت ملل در ژنو تأکید کرد که با توجه به مستثنی بودن تروریست ها از آتش بس ۳۰ روزه در سوریه، عملیات نظامی علیه تروریست ها در غوطه ش..

ادامه مطلب

کره شمالی آماده مقابله با حملات سایبری آمریکا

کره شمالی با اشاره به برنامه آمریکا جهت انجام حملات سایبری علیه این کشور، اعلام کرد پیونگ یانگ جهت مقابله با این حملات آماده است و به ‘هر نوع جنگ..

ادامه مطلب

نشانه نتانیاهو از حمله به سوریه انحراف توجه‌ها از فساد مالی اوست / نماینده اسرائیل

یک نماینده پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست) روز شنبه در تصویر العمل به حملات رژیم صهیونیستی به سوریه گفت: نتانیاهو با متشنج کردن اوضاع در مرزهای شمالی سرزمین های ا..

ادامه مطلب

تو تاریخ ساز شدی / قدردانی نتانیاهو از ترامپ

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در فایلی ویدیوئی از شهر اشغالی قدس، اعلام اخیر ترامپ و به رسمیت آشنا شدن شهر اشغالی قدس به عنوان پایتخت “اسرائیل”..

ادامه مطلب

راز احضار محمود عباس به عربستان برملا شد

عربستان سعودی سه مشخصه را جهت مدیر تشکیلات خودگردان فلسطین تعیین کرده است تا ریاض قویاً از “گزینه مشروعیت فلسطینی” حمایت کند و زیاد در ر..

ادامه مطلب

مرکل می‌خواهد مذاکرات عضویت ترکیه در اتحادیه اروپا را متوقف کند

صدراعظم آلمان اعلام کرد، می‌خواهد به مذاکرات عضویت ترکیه در اتحادیه اروپا آخر بخشد. مرکل می خواهد مذاکرات عضویت ترکیه در اتحادیه اروپا را متوقف ..

ادامه مطلب

اختلاف آمریکا و اسرائیل بر سر توافق آتش‌بس در جنوب سوریه

هیات امنیتی بلندپایه اسرائیلی که به واشنگتن سفر کرده، در دیدار با مسئولان آمریکایی آن‌ها را در جریان شروط این رژیم جهت توافق آتش‌بس در جنوب سوریه قرار ..

ادامه مطلب

هشدار مدیر جمهور آلمان راجع به سیاست‌های اتخاذی اردوغان

رئیس جمهور آلمان با هشدار به سیاست‌های اتخاذی مدیر جمهور ترکیه گفت: مورد نیاز است جهت اردوغان خبر توقف سیاست هایش را بفرستیم. هشدار مدیر ..

ادامه مطلب