یه وقتی ، روزی تئاتر سریال سینما سریالی

یه وقتی ، روزی: تئاتر سریال سینما سریالی بازیگر سینمای سریال ها بازیگری سینمایی بازیگران تلویزیون

خبر خوش سخنگوی قوه مجریه جهت شاغلان و بازنشستگان

سخنگوی دولت از پرداخت حقوق شاغلان و بازنشستگان و زیاد کردن صورت گرفته در آن تا قبل از عید فطر خبر داد. خبر خوش سخنگوی قوه مجریه جهت شاغل..

ادامه مطلب

مسکن از سکه جا ماند

به گزارش ایسنا، بررسی رشد یک سال اخیر سه بازار رقیب یعنی مسکن، سکه و بورس نشان می دهد با این که مسکن ۲۹.۵ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل زیاد کردن قیمت ..

ادامه مطلب

بانک مرکزی حباب قیمت سکه را از بین می برد / سیف

رئیس کل بانک مرکزی از احتمال شروع حراج سکه در آینده خبر داد و گفت: بانک مرکزی با عرضه سکه، حباب پیش آمده را از بین می برد.  سیف: بانک ..

ادامه مطلب

ویژگی‌های زمستانی بازار مسکن

بازار مسکن در دی‌ماه تحت تاثیر متغیرهای افزایشی، کم کردن سهم فروش نوسازها، رشد بالاتر از میانگین قیمت‌های پیشنهادی و التهاب بازار ارز، مستعد رکود در رکود شده..

ادامه مطلب

رشد قیمت دلار در کدام دولت بالاتر بود؟

این روزها که قیمت دلار و رکوردزنی‌های آن صدای خیلی ها را درآورده و حتی از آن به نگرانی بزرگ نیز یاد می‌شود در حالی است که پیش از این بازار ارز روزهای بدتر ..

ادامه مطلب

رویه تازه درج «سن بنا» در فایل‌های بازار مسکن

امکان استفاده از تسهیلات خرید بانک عامل بخش مسکن به‌عنوان یک شاخصه مثبت و اثرگذار بر میزان تقاضا به تازگی در مشخصات فایل‌های مسکن درج می‌شود. ..

ادامه مطلب

جهت شاد بودن به چه میزان درآمد نیاز دارید؟

بارها شنیده ایم که پول باعث خوشبختی و خوشحالی نمی شود ولی مطالعه اخیر دانشگاه پرینستون امریکا تصویر این مساله را اثبات کرده است. جهت شاد بودن به ..

ادامه مطلب

ثبت نام تازه در سامانه سهام عدالت نداریم

مشاور مدیر شرکت شخصی سازی گفت: درحال حاضر عضویت جدیدی در سامانه سهام عدالت نداریم. ثبت نام تازه در سامانه سهام عدالت نداریم عبارات مهم ..

ادامه مطلب