یه وقتی ، روزی تئاتر سریال سینما سریالی

یه وقتی ، روزی: تئاتر سریال سینما سریالی بازیگر سینمای سریال ها بازیگری سینمایی بازیگران تلویزیون

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازی با پاناما ملاک نیست ، از بین بردن تیم جوانان ناشیانه بود

مربی پیشین تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: بازی تدارکاتی با پانامایی که جهت نخستین بار به جام جهانی افزایش کرده هست، نمی‌تواند جهت تیم کشور عزیزمان ایران

بازی با پاناما ملاک نیست ، از بین بردن تیم جوانان ناشیانه بود

از بین بردن تیم جوانان ناشیانه بود/ بازی با پاناما ملاک نیست

عبارات مهم : ایران

مربی پیشین تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: بازی تدارکاتی با پانامایی که جهت نخستین بار به جام جهانی افزایش کرده هست، نمی تواند جهت تیم کشور عزیزمان ایران ملاک باشد.

امیر حاج رضایی در گفتگو با مهر، راجع به پیروزی ۲ بر یک تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در دیدار تدارکاتی پنجشنبه شب گذشته برابر تیم ملی پاناما گفت: با توجه به اطلاعاتی که کسب کردم متوجه شدم تیم مهم پاناما به میدان نیامده بود. این عنوان راجع به تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران نیز صدق می کرد. آقای کی روش در نظر داشت چند بازیکن تازه تیم ملی را محک بزند تا نسبت به ادامه حضورشان در اردوهای تیم ملی مطمئن شود.

بازی با پاناما ملاک نیست ، از بین بردن تیم جوانان ناشیانه بود

کارشناس فوتبال کشور عزیزمان ایران اظهار داشت: تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران بازی تهاجمی را در نیمه اول نشان داد. حملات هوشمندانه شاگردان کی روش باعث شد تا بتوانیم در همین یک نیمه، دو گل به ثمر برسانیم ولی فکر می کنم بازی با پانامایی که جهت نخستین بار به جام جهانی می رود نمی تواند ملاکی جهت شاگردان کی روش باشد که می خواهند بازی تهاجمی و تماشاگر پسند را در جام جهانی انجام دهند. خیلی از مربیان دنیا مثل مورینیو و سیمئونه می خواهند نتیجه بگیرند و به همین خاطر دست از بازی قشنگ برداشته اند. آنها نتیجه را عالی ترین تاکتیک می دانند. با این حال اعتقاد دارم باید در بازی های تدارکاتی از نتایجی که کسب می شود صرفنظر کرد.

حاج رضایی راجع به روند آماده سازی تیم ملی اظهار داشت: اینکه تلاش می کنیم تا از تمام وقت ها جهت برگزاری اردو و انجام بازی های تدارکاتی استفاده کنیم بسیار خوب هست. ذات بازی های تدارکاتی این است که کی روش می تواند تیمش را تمام و کمال بشناسد و با همین روند جهت بازی های جام جهانی آماده شود. فعلا نمی توان تیم ملی کشور عزیزمان ایران را مورد ارزیابی قرار داد و باید منتظر نخستین دیدار تیم ملی در روسیه باشیم.

مربی پیشین تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: بازی تدارکاتی با پانامایی که جهت نخستین بار به جام جهانی افزایش کرده هست، نمی‌تواند جهت تیم کشور عزیزمان ایران

وی راجع به از بین بردن تیم جوانان فوتبال کشور عزیزمان ایران در مرحله مقدماتی مسابقه های آسیایی نیز صحبت کرد و اظهار داشت: مردها می گویند مقررات را نمی دانستیم و فدراسیون فوتبال باید بابت دوم شدن مان در بین چهار تیم بسیار معمولی آسیایی از کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کند که آیا ما را مستحق افزایش به دور بعدی ندانشتند. مگر نمی دانستد که مقررات این بازی ها تفاوت کرده است که چنین صحبت هایی را انجام دادند؟

حاج رضایی در آخر اظهار داشت: لطفا با مردم براق صحبت کنند تا بدانیم چه اتفاقی جهت تیم جوانان افتاد که اینقدر ناشیانه از بازی های آسیایی، از بین بردن شد.

واژه های کلیدی: ایران | رضایی | جوانان | فوتبال | پاناما | جام جهانی | دیدار تدارکاتی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs