یه وقتی ، روزی تئاتر سریال سینما سریالی

یه وقتی ، روزی: تئاتر سریال سینما سریالی بازیگر سینمای سریال ها بازیگری سینمایی بازیگران تلویزیون

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (684)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (684)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (684)

عبارات مهم : اخبار

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

سریال آنام هم هماند هر سریال دیگر به آخر رسید و همانند 90 درصد سریال های ایرانی، خط داستانی قابل قبول سریال در یک قسمت و با گره ای کور اتمام یافت . سامیه لک بازیگر این سریال با این پست در کنار کارگردان جناب آقای جواد افشار به همه همکاران و عوامل خسته نباشید گفته هست. سامیه باید از مردمی که شصت شب جلوی تلویزیون نشستند و آخر سر اینگونه از داستان ناامید شدند هم عذر خواهی پیشکش، حداقل تقدیر کند.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (684)

حسین جان اجرای امشبم رو میخوام به تو تقدیم کنم.

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

فیلمبرداری حین موتورسواری محسن مسلمان و ترک سواری که ذکر و دعا و غلط کردم از دهانش نمی افتد.

عکس یادگاری علی رام نورایی در کنار سخنگوی شرکت آتش نشانی که سر ماجرای پلاسکو مشهور شد و سرِ لیست شورای شهر و رأی نیاوردن در کنار یاران چمران، مخروب!

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (684)

نازنین زن بیاتی در آتلیه.

مطلبیست پر کرشمه و عزیزان ز هر جهت، چیزیم نیست ورنه با ادامه مطلب در خدمتتان هستیم.

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

تولد طناز زن هم مبارک باشد. آرزوی پست های زیاد در سال تازه از زندگی طناز. نوید محمدزاده هم بداند که بالاخره نوبتش میرسد.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (684)

این استوری از تتلو را خودتان ببینید. آن نقطه های ریز بالای صفحه، در واقع نقطه نیستند، خط هستند! خط هایی که آنقدر تعدادشان زیاد شده است به نقطه تبدیل شده است اند. خط هایی که هر کدام نشان گر یک استوری هست. خلاصه کلام؛ دیروز از زیر سِرور های مربوط به استوری ها در مرکز اینستاگرام، خون جاری بود.

مینا جان در این دوره و زمانه حتی از بابای خود هم نباید انتظار داشته باشی، چه برسد از این عزیزانِ فدریکا ندیده.

سامان قدوس از هنگامی که متوجه مسابقه شدید جهت حضور در لیست تیم ملی شده، پست های خود را به زبان فارسی میگذارد :))

حالمان خوب شد میان انبوه بدحالی و اخبار ناخوش. خسته نباشید به تک تک زن های فوتسالیست کشورمان که مقتدرانه قهرمان آسیا شدند. همچنین تبریک به شهرزاد مظفر جهت این تیم ترسناک و بینظیری که ساخته.

اشکان دژاگه با این تصویر که دختران زیبایش را در کنار پدرش نشان میدهد، روز پدر را به پدر عزیزش تبریک گفته هست. در روزی که نه روز جهانی پدر بود و نه روز پدر ایرانی ها، فکر کنم در تقویم آلمانی ها چنین روزی بوده!

روزشمار تولد متین ستوده به شماره یک رسیده هست. انشاالله فردا مراسم خوش حالی و سرور خواهیم داشت!

گلاره زن از احسان علیخانی اجازه گرفته ای که با سوژه های برنامه اش در ماه رمضان تصویر گرفته ای؟! یک وقت ناراحت شود و بغض کند چه خاکی به سرمان بریزیم؟

پ.ن: احسان علیخانی این عزیزانِ ستودنی را از حضور در برنامه حالا خورشد رضا رشیدپور، با این توجیه که سوژه برنامه خودم در ماه رمضان هستید، منع کرده بود.

شیلا خداد و همسر جان در نمایشگاه کتاب. به نظر میرسد شیلا زن آقای دکتر را به زور به مصلی برده است.

تا حالا با دیدن این همه “امید”، از آینده موسیقی “نا امید” شده است بودید؟!

محیا دهقانی در شنزارِ دبی، که چند سالی است تعداد زیادی برج و آسمانخراش در آن کاشته اند.

دعای خیر و جمله امیدبخش بهاره رهنما جهت فالوئر هایش. محتوایش این است که: نا امید نشوید، بالاخره یک روز یک همسر مایه دار پیدا میشود و شما را به آرزوهایتان میرساند.

سلفی نصفه و نیمه بهرنگ علوی با بهمن قبادی کارگردان بین المللی سینما با کلی آثار جهانی. بهرنگ جهت اجرای نمایش به آلمان رفته است و این دیدار در آلمان رقم خورده است.

حامد همایون نگذاشت شیرینی به هوش آمدن فرگوسن و خداحافظی ونگر در کام لندنی ها بیش از این دوام داشته باشد.

بهمن خان فرمان آرا از این که به جعفر پناهی اجازه حضور در جشنواره کن را نداده اند حسابی شاکی هست. ما هم مانند هر لحظه یک مشت تخمه در دست شاهد ماجرا هستیم.

بهاره کیان افشار، سام درخشانی، پانیبال شومون و دوست عزیزشان که زحمت این سلفی را کشیده است.

علیرضا رئیسی ناب ترین تصویر ممکن را جهت تبریک تولد به رضا عطاران گزینش کرده هست. تبریک فراوان به رضای عزیز. البته باید به رضا در کنار تبریک به مناسبت تولدش، به خاطر از دست دادن مادر همسرش تسلیت نیز بگوییم. روحشان شاد و یادشان گرامی.

نکته جالبی است که مسئولین صدا و سیما هنگامی که جهت برنامه هایشان میهمان دعوت میکنند، کاری به فعالیت آن فرد در شبکه های مجازی اش ندارند، وگرنه خاطره حاتمی حتی سر درِ جام جم را هم نمیدید.

لایک و کامنت و دایرکت ها تازه تازه دارد به مذاق صبا کمالی خوش می آید که بیست و چهاری در اینستاگرام است.

وقتی از سال پیش پول هایت را جمع کرده ای تا به سفر خارجی بروی ولی حالا حتی نمیتوانی تا امامزاده پنج تن بروی.

نه همیشه، تا شاهین نیا آدم را در لیست “رد دادگان” جای ندهد.

لاله مرزبان هم دارد روزهای خوشی در اینستاگرام سپری میکند. روز های پر از فالوئر و لایک و کامنت، به لطف سریالی به نام آنام با کلی خواستگار.

حنا کوچولو و آروین فسقلی در حال خوشگذراندن در هوای بهاری. هزار مرتبه شکر که آب و هوای این روز های پایتخت کشور عزیزمان ایران بسیار دلنشین و عالی هست. هر روز هم باران میبارد، گویی پایتخت کشور عزیزمان ایران شده است چابکسر.

وقتی فرزند را با تصویر پدرش اسکل می کنی.

سلفی عبدالرضا اکبری و خانواده اش در سریال آنام. آقای اکبری یکی از معدود بازیگرانی است که از دهه شصت تا امروز آهسته و پیوسته در سطح نخست هنر کشورحضور داشته است و هر لحظه هم خوش درخشیده است.

رضا گلزار و عالی ترین تصویر العمل ممکن به تاخیر های فرودگاه مهر آباد! حرص خوردن و کلافه کردن اطلاعات فرودگاه دردی را دوا نمی کند، در این مواقع باید خوابید!

عشق بازی بانو ثریا قاسمی با این تصویر خاص ار بانو نادره خیرآبادی مادر مهربان سینما. روحشان شاد و یادشان گرامی باد.

گفته بودید آیا تصویر از سپهر حیدری نمیگذاریم. از خودش خبری نیست و ولی زن و فرزند اش در صحت کامل هستند.

هزاران تبریک به قشنگ بروفه، بازیگر خوب و با سابقه سینما و تلویزیون کشورمان، همچنین آقا خبر صابری به مناسبت تولد فرزند عزیزشان. نام این کوچولو را نمیدانیم و فقط میدانیم که پسر هست، بعد به صورت پیش فرض کارن صدایش می کنیم. اگر دختر بود، گندم میشد.

ممنون از ستاره حسینی که تاکید میکند مسخره بازی های ظاهری اش بخاطر گریم فیلم نیست و گزینش خودش جهت دیده شدن در اماکن عمومی بوده است.

ماجرای پول جمع کردن محسن افشانی جهت درمان یک کودک بیمار به نام حلما را به خاطر دارید؟ استوری هایی که در ادامه می بینید استوری های صفحه این کودک خطاب به محسن افشانی هست. در پی انتقاد ها از محسن که آیا پول را به خاواده این کودک نمیدهی، محسن افشانی یک ویدئو منتشر کرده است که در آن گفته این پول را مردم به نیت درمان این کودک به من داده اند و هزینه هر داروی این کودک هم چندصد هزار دلار است و با این پول نمیشود کودک را درمان کرد و مانند دو کودک قبلی که برایش فراخوان کمک داده بودند، از دنیا خواهد رفت! دقیقاً همینقدر وقیحانه! ویدئویی که خانواده حلما و سایر کودکان پر کشیده را بسیار آزرده هست. بیش از این زبان گفتنم نیست. خودتان استوری ها را بخوانید.

برای تایید صحت این عنوان که صفحه واقعا به حلما تعلق دارد، مادر این کودک ویدئویی گذاشت و این عنوان را تایید کرد. جهت حلمای نازنین و تمامی کودکان این سرزمین آرزوی سلامتی داریم. امیدواریم هیچ گاه هیچ مادری جگر گوشه اش را در تخت بیمارستان نبیند.

حلما که نشد، بریم سراغ ویانا!

خواهش میکنم کمک های انسان دوستانه خود را از طرق مطمئن و منطقی به دست نیازمندان برسانید.

سحر دولتشاهی و ماهور الوند در اکران شخصی “چهارراه استانبول” در پردیس کوروش. در ابتدا که در کپشن “جهارتایی” را دیدیم شوکه شدیم آیا انقدر بی خبر و همزمان! که سپس متوجه شدیم منظورش حضور تصویر بهرام رادان و محسن کیایی در بک گراند تصویر است.

فقط کاپشن استاد رو عشقه.

نازآفرین کاظمی تصویری از گریم خود در نمایش “رومولیت” به اشتراک گذاشت. گریمی که هنر دست سارا زن اسکندری است که در تصویر حضور دارند.

واقعا دیروز روز پدر بوده و خبر نداشتیم؟ فرشید نوابی و ارسطو هم این روز را مراسم خوش حالی گرفته اند! محض احتیاط به پدر های خود زنگ بزنید و تبریک بگویید، اگر تقدیر کردند که هیچی، به خیر گذشته، اگر هم با نگرانی جویای حالتان شدند، بگویید شوخی دوازده مِی است!

سعید معروف و مجتبی میرزاجانپور به اتفاق رفیقشان در حال خوشگذرانی در کنار یک زمین فوتبال.

همین که بهراد خرازی در کپشن ننوشته “من بودم، حاجی نصرت، رضا پونصد، علی فرصت…” میتوان به آینده این سینما امیدوار بود.

مهراب جان همه این ها آه بلاک شوندگان است که دامانت را گرفته. تا دیر نشده از بلاک خارجشان کن.

فریدون زندی کمی دیر به فکر بازگشت به ملیت آلمانی اش افتاده است.

تصویری متفاوت از لیلا حاتمی در نمایی از فیلم سینمایی “خوک” ساخته کمدی مانی حقیقی که به گفته اکثر بینندگان یکی از ضعیف ترین کار های مانی حقیقی است.

مطلب امروز به آخر رسید. از اینکه همراهمان بودید بسیار سپاسگزاریم. شب و روزتان خوش.

اخبار فرهنگی/ برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: اخبار | تصویر | سریال | سینما | استوری | سریالی | برنامه | تصویری | سینمایی | تبریک تولد | اینستاگرام

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (684)

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (684)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs