یه وقتی ، روزی تئاتر سریال سینما سریالی

یه وقتی ، روزی: تئاتر سریال سینما سریالی بازیگر سینمای سریال ها بازیگری سینمایی بازیگران تلویزیون

گت بلاگز اخبار بین الملل دمشق عملیات های نظامی خود علیه تروریست ها را ادامه می‌دهد

نماینده دائمی سوریه در دفتر شرکت ملل در ژنو تأکید کرد که با توجه به مستثنی بودن تروریست ها از آتش بس ۳۰ روزه در سوریه، عملیات نظامی علیه تروریست ها در غوطه شرقی

دمشق عملیات های نظامی خود علیه تروریست ها را ادامه می‌دهد

دمشق عملیات های نظامی خود علیه تروریست ها را ادامه می دهد

عبارات مهم : سوریه

نماینده دائمی سوریه در دفتر شرکت ملل در ژنو تأکید کرد که با توجه به مستثنی بودن تروریست ها از آتش بس ۳۰ روزه در سوریه، عملیات نظامی علیه تروریست ها در غوطه شرقی ادامه پیدا خواهد کرد.

به گزارش مهر ، «حسام الدین آلا»، نماینده دائمی سوریه در دفتر شرکت ملل در ژنو اعلام کرد که دمشق به عملیات های نظامی خود جهت مقابله با تروریست ها ادامه خواهد داد.

وی در گفتگو با خبرگزاری اسپوتنیک گفت که مقابله با تروریست ها در سراسر خاک سوریه از جمله غوطه شرقی ادامه خواهد داشت و به عقیده دمشق مقابله با تروریست ها از آتش بس ۳۰ روزه استثنا شده است است.

نماینده سوریه تأکید کرد که دمشق اعلام کرده آتش بس ۳۰ روزه بر اساس قطعنامه شورای امنیت در سوریه مشمول بر همه اراضی سوریه از جمله عفرین و مناطقی که شرکت ملل در آن حضور دارد می شود و در این قطعنامه ذکر شده است است که کارها نظامی علیه داعش و جبهه النصره در چارچوب این آتش بس گنجانده نشده است بعد این مسأله به این معناست که اقدام نظامی علیه تروریست ها ممنوع نیست.

شورای امنیت شنبه گذشته قطعنامه ای به منظور اعلام ۳۰ روز آتش بس در سوریه را تصویب کرد که با استقبال منطقه ای و بین المللی مواجه شده است است.

دمشق عملیات های نظامی خود علیه تروریست ها را ادامه می‌دهد

واژه های کلیدی: سوریه | مقابله | قطعنامه | تروریست ها | عملیات نظامی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs