یه وقتی ، روزی تئاتر سریال سینما سریالی

یه وقتی ، روزی: تئاتر سریال سینما سریالی بازیگر سینمای سریال ها بازیگری سینمایی بازیگران تلویزیون

به گزارش ایسنا، بررسی رشد یک سال اخیر سه بازار رقیب یعنی مسکن، سکه و بورس نشان می دهد با این که مسکن ۲۹.۵ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل زیاد کردن قیمت را تجربه

مسکن از سکه جا ماند

مسکن از سکه جا ماند

عبارات مهم : ایران

رشد بازار مسکن طی یک سال اخیر ۲۹.۵ درصد پایین تر از سکه قرار داشته هست.

به گزارش ایسنا، بررسی رشد یک سال اخیر سه بازار رقیب یعنی مسکن، سکه و بورس نشان می دهد با این که مسکن ۲۹.۵ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل زیاد کردن قیمت را تجربه کرده، رشد آن دقیقا به همین میزان پایین تر از سکه قرار دارد.

میانگین قیمت مسکن شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران که در فروردین ۱۳۹۶ بالغ بر ۴ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان بوده، در فروردین ماه ۱۳۹۷ به رقم ۵ میلیون و ۵۳۰ هزار تومان رسیده که رشد ۲۹.۵ درصد را نشان می دهد.

مسکن از سکه جا ماند

هم چنین سکه بهارآزادی که در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ بر مدار قیمت یک میلیون و ۱۶۳ هزار تومان قرار داشته، در ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ به یک میلیون و۸۵۰ هزار تومان رسیده که رشد ۵۹ درصد را به ثبت رسانده است.

شاخص بورس پایتخت کشور عزیزمان ایران هم از ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ تا ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ با ۱۹۰۵۵ واحد زیاد کردن به ۲۴.۶ درصد رشد رسیده است.

به گزارش ایسنا، بررسی رشد یک سال اخیر سه بازار رقیب یعنی مسکن، سکه و بورس نشان می دهد با این که مسکن ۲۹.۵ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل زیاد کردن قیمت را تجربه

بازار مسکن با توجه به آن که این کالا ۱۷.۵ درصد بالاتر از تورم نقطه به نقطه قرار گرفته هم اکنون مشتریان موثر خود را از دست داده و آینده نگری می شود که رکود آن ادامه پیدا کند. بنابراین تا خالی شدن حباب قیمت مسکن که در سه ماهه نهایی سال گذشته ایجاد شده، خرید مسکن به قصد فروش فوری پرریسک است.

اگر دلار ۴۲۰۰ تومان را مبنای محاسبه قرار دهیم هم اکنون سکه حدود ۴۶۰ هزار تومان حباب دارد و کالایی پرریسک محسوب می شود که از این به بعد باید با احتیاط خریداری شود.

برخی تحلیل گران معتقدند قیمت های کنونی دلار و سکه حبابی است و لذا از این بعد سرمایه گذاری در این دو حوزه ریسک بالایی خواهد داشت؛ در این بین بازیگران بورس ممکن است برنده نهایی باشند و شاید به همین علت است که شاخص بازده نقدی بورس در روز ۱۷ اردیبهشت که پیش فروش سکه متوقف و قیمت دلار قاچاق کاهشی شد، ۳۱۵ واحد رشد کرد.

مسکن از سکه جا ماند

واژه های کلیدی: ایران | بازار | میلیون | فروردین | اردیبهشت | فروردین ماه | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs